türkçe ingilizce çeviri

ingilizce türkçe çeviri

İngilizce Çeviri Fiyat

İngilizce çeviri fiyat konusunda önemli olan en uygun ücreti ödemenizdir.

İngilizce tercümede en uygun ücret tespiti yapabilmek için dikkat edilmesi gereken nokta, yüksek ücret talep eden veya sırf işi alabilmek adına size düşük fiyat vererek etkilemeye çalışan başarısız yerlerden kaçınmanızdır. İngilizce çeviri fiyat tespiti yaparken önemli olan çevirinizin, sorunsuz, gereken itina ve titizlik gösterilerek, aslına uygun hazırlanması, süprizlerle karşılaşmadan size zamanında teslim edilmesidir.

Çevirinizde kusursuzca ve yukarıda bahsettiğimiz hususlarda tam ve eksiksiz hizmet alacağınıza kanaat ettikten sonra fiyatı belirlemelisiniz. Eğer bütün bu konular için aklınızda şüphe oluşturacak bir düşünce kalmadıysa  o zaman çevirinizi en uygun fiyatla teslim almaya çalışmalısınız.

Düzenli müşterilerimize fiyatlarımızda farklı indirimler uygulamaktayız. Uygulamış olduğumuz indirimleri öğrenmek için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  • Çeviride sayfa standardı 1000 karakterdir
  • Klavye üzerindeki her tuş bir karakterdir ve buna göre sayfadaki karakter sayısı hesaplanır
  • Çapraz çevirilerde fiyatlandırma farklı hesaplanır
  • Yurt dışına çıkacak evraklarınızda apostil tasdik tarafımızca yapılabilmektedir
  • Noter tasdikli çeviride noter tarafından belirtilen ücret müşterimiz tarafından ödenir
  • Düzenli çeviri gönderen müşterilerimize indirimli fiyatlar vermekteyiz
  • Çeviri hızını düşürecek, teknik çeviri veya resim üzerenden çalışma yapılması vb. durumlarda fiyat artırılabilir
  • İngilizce çeviri için 1000 karakter ( yaklaşık 1 sayfa ) 10 YTL 'dir verilen çeviri dokümanının yoğunluğuna göre belirtilen ücrette indirim uygulaması olabilir
  • İşin tamamlanmasından sonra dokümanlarınız istediğiniz teslimat şekline göre size ulaştırmaktadır
İngilizce - Türkçe 10 TL
Türkçe - İngilizce 10 TL

Fiyatlarımıza KDV(%18) dahil değildir.

Çevrilecek olan belgenizi gönderip en uygun fiyatı alın:
Hemen şimdi çevirisi yapılacak dokümanınızı internet üzerinden bedava olarak göndermek ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.

ingilizce çeviri fiyat

Dokümanlarınızı bize iletişim sayfasında belirtilen irtibat telefonlarından veya hemen şimdi internet üzerinden de gönderebilirsiniz. Ayrıca Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir e-posta hesabımıza da gönderebilirisiniz.

Bunlarla beraber Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir msn adresinden de bizimle irtibat kurup dokümanlarınızı kolayca gönderebilirsiniz.

 

ingilizce çeviri